Began the examination of technical condition of buildings

18.04.2016

 

18 квітня розпочалася підготовка до реставрації будівель Садиби Міхельсона. Фахівці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій провели візуальні обстеження будинку по вул. Пушкінський, 39 для фіксації його технічного стану. Найближчим часом будуть обстежені будинки 31-в та 33. Саме ці споруди знаходяться впритул до будинків, що готують до реставрації.

 

У ході обстеження даху, підвалів, коридорів та сходових клітин було виявлено ряд недоліків, а саме: корозія металів, тріщини на стінах, протікання даху тощо.
«Всі данні будуть проаналізовані та занесені у спеціальний реєстр. Це не тільки допоможе фахово підійти до подальшої роботи, а й зафіксувати для подальшого нагляду за станом будівель під час реалізації проекту», – зазначила інженер проектного відділу Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Любов Мінчук.

 

Самих же мешканців будинку ця новина зацікавила, вони охоче спілкувалися з фахівцями НДІБК та представниками ТОВ «Дім на Пушкінській». Розуміючи неабияку небайдужість людей, Товариство відкриває спеціальну інформаційну кімнату-офіс по вул. Пушкінська, 31-б, оф.13. Усі охочі зможуть не тільки ознайомитися з усіма документами, пов’язаними із «Садибою Міхельсона», а й отримати відповіді на питання, що можуть виникнути у зв’язку з реставрацією будівель.

 

Також по середах з 18:00 до 20:00 будуть проводитися зустрічі з фахівцями науково-дослідних інститутів та інших компаній, що мають досвід реставрації та відновлення пам’яток архітектури в щільній забудові центральної частини міста.

 

Офіс буде відкритий з 12:00 до 20:00 по будням та у суботу з 10:00 до 16:00.
Додаткова інформація та довідки за тел.: (044) 221-08-07.

×
×