2017

09.11.2017

ПОЧАТОК РЕСТАВРАЦІЇ

 

В основі майбутнього комплексу садиби лежить концепція «розумного будинку» – ультрасучасна внутрен- неї оснащення за допомогою нових технологій, енергозберігаючих систем при повному збереженні справжнього зовнішнього стилю. На самому початку реалізації робіт команда «Будинки на Пушкінській» подбала про комфорт жи телей навколишніх будинків. Встановили енергоекономне освітлення вулиць і тротуарів, огородили будівельний майданчик.

 

Переродження Будинки Міхельсона почалося. Крок за кроком, цеглинка за цеглинкою будинок Міхельсона молодіє і набирається сил. Немов в руках талановитого реставратора, старовинний полотно сяє як за часів свого творця. Тільки справжній цінитель і майстер віддає належне великим творцям класики і відновлює первісний вигляд, що не привносячи свого почерку. Весь садибний комплекс оточений павутинням будівельних лісів. Нехай зараз цей образ виглядає дещо загадково – адже зміни завжди таємничі.

 

Ми напевно знаємо, що кожен крок реставраційних робіт відкрито оці. Зовсім скоро ми помітимо новий відтінок і рум’янець біля стін особняка. Новий етап протиаварійних та реставраційних робіт – це найважливіший крок на шляху до нового Києву з автентичним особою і власним характером.

 

Нова віха в житті садиби – це нове, яскраве майбутнє для Києва і його мешканців. Одного разу, визирнувши з вікна машини або задерши голову вгору, кияни побачать велич, витонченість і старовинну красу своєї історії в рукотворному пам’ятнику Садиби Фрідріха Міхельсона.

×
×