Майбутнє минулого в центрі столиці тепер можна бачити онлайн

04.08.2016

Проект «Будинок Міхельсона» під керівництвом Івана Михайловича Верещаки і його небайдужих однодумців з самого початку показує, як можна дати друге життя історико-культурного багатства і відродити його для служби людям.

 


Вишуканий ансамбль чотирьох садибних будівель наповниться новим змістом і стане сучасним житловим комплексом по системі «розумний дім».

 

Трепетне ставлення до історії, духу і характеру будинку якнайкраще демонструє позиція кожного з учасників проекту.

 

За словами Івана Верещаки, такі будинки мають своєю душею і характером. Команда планує відродити серце будинку київського промисловця, встановивши сучасні інженерні комунікації, зберігши при цьому історичний вигляд садиби.

 

Якщо хочеш, щоб люди йшли за тобою, йди за ними. © Лао-Цзи

 

Відкритість і порядність намірів групи девелоперів НЕСТ тепер знайшла своє відображення в сайті проекту www.mihelson.kiev.ua

 

Якщо провести інтерактивну екскурсію по сайту, можна побачити, що кожен його розділ відповідає на питання однодумців і скептиків від проекту. Кожен житель усіх куточків України та світу зможе побачити, як просувається проект. Значимість відновлювальних робіт та унікальність садиби Фрідріха Міхельсона виписана самою історією, з якої також може познайомитися кожен бажаючий. До уваги читача вся документація.

 

З 7 липня цього року повноцінно працює офіс проекту по вулиці Пушкінській. Адже першочергове завдання для команди – це взаємодія і відкритий діалог з членами громади, для якої і реалізується цей проект. На сайті працює система анкетування з питання організації інфраструктури кварталу. Кожна з анкет дає розуміння, як саме бачать оновлений район вулиці Пушкінській самі його жителі. Найважливіший аспект прозорих відносин – це зворотний зв’язок.

 

Чи по кишені сайту без праці можна зв’язатися з командою проекту, задати хвилюючі питання і отримати дійсно достовірну інформацію з першоджерела без «зіпсованого телефону».

 

Залишається тільки додати, що подібна безпрецедентна відкритість і готовність до діалогу ще раз підкреслює чистоту намірів команди Івана Верещаки на шляху до нового життя історико-культурної спадщини Києва.

 

×
×