Надбання предків – фундамент майбутньго

15.04.2019

Відновлення архітектурного фонду країни, як одного з головних скарбів національної культури є актуальним питанням для сучасної України. Зокрема, для Києва, який несе у собі набагато більше сенсу та змісту, а ніж статус головного міста країни. Стародавній Київ, його багатий історичний фонд – місце, де цеглина кожної будівлі зберігає у собі свою історію, а у сукупності надають можливість нам, сучасним українцям, відчути дух та присутність давно минувших, та попри це, не менш значущих для нашого народу подій. Наслідування західного прикладу будівництва нових та сучасних житлових будинків на базі архітектурних споруд для Києва вже має перші плоди. Реставрація відомої садиби Фрідріха Міхельсона у 2018-му дісталась свого піку. Старовинна будівля не тільки повертається до своєї первозданної форми, а й поповнюється новими, сучасними елементами.

 

 

Аби зберегти садибу в незайманому архітектурному образі, команда «Садиби Міхельсона» прийняла рішення на користь автентичності та історичної цінності: стіни садиби день за днем дбайливо розбираються по цеглинці, щоб знову бути зведеними. Відтак, вже зовсім скоро містяни та гості Києва отримають можливість придбати собі новітнє елітне житло з багатою історією. Реставратори запевняють: 2019-й рік може поставити крапку в успішній відбудові цього величного будинку, в якому вже зовсім скоро знов вируватиме життя.

 

До речі, Київ не полишає ТОП-10 міст України з найкращими умовами життя. Цьогоріч, за даними дослідження, проведеного українським видавництвом «Фокус», столиця посіла 3 місце у рейтингу з усіх міст України, які оцінювались за такими критеріями, як якість муніципальних послуг, рівень економіки, доступність отримання освіти та легкість пошуку роботи, екологія, транспортна інфраструктура та безпека проживання. Не дивлячись на те, що перше та друге місце дістались Харкову та Вінниці, експерти переконані: життя у столиці, зокрема інвестування у придбання житла залишатимуться стабільно популярними як серед жителів інших областей, так і для іноземців.

×
×