Проведено обстеження технічного стану будинку по вул. Пушкінській, 31-В

17.05.2016

 

16 травня фахівці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій провели візуальне обстеження будинку та фіксацію технічного стану по вул. Пушкінській, 31-В. Цей будинок знаходиться впритул до споруд, що готують до реставрації.

 

Обстеживши дах, підвал, коридор та сходові клітини, експерти дали оцінку задовільну, у порівнянні з іншими будинками, які були обстежені раніше. Нагадаємо, що 18 квітня фахівці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій провели візуальні обстеження будинків по вул. Пушкінський, 39. Тоді ж, у ході обстеження було виявлено ряд недоліків, які потрібно терміново усунути.

 

Мешканці прилеглих будинків брали активну участь у обстеженні, адже вони найбільше зацікавлені у реставрації будівель Садиби Міхельсона та благоустрою кварталу.

 

ТОВ «Дім на Пушкінській» робить усе можливе, щоб задовольнити потреби мешканців, створити безпечні та комфортні умови проживання місцевих жителів. Обстеження триватимуть й надалі, щоб експерти могли проаналізувати, занести данні у спеціальний реєстр та зафіксувати їх для подальшого нагляду за станом будівель під час реалізації проекту. А головна задача компанії – фахово підійти до подальших реставраційних робіт у створенні житла підвищеного комфорту.

 

 

×
×