Розпочалась підготовка реставрації «Садиби Міхельсона»

05.04.2016

 

Розпочалась підготовка реставрації «Садиби Міхельсона»

 

5 квітня по вул. Пушкінській, 33а, 35-а,б та 37-а,б було встановлено тимчасову огорожу прибудинкової території з метою запобігання створення надзвичайної ситуації, пов’язаної з ризиком для життя та здоров’я людей. Рішення для проведення низки необхідних заходів щодо попередження можливого обвалу конструкцій будинків прийняла Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської ради (виконавчого органу Київської міської державної адміністрації).

 

Відповідно до вимог закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Київської міської ради від 25.12.2008 №1051/1051 «Про Правила благоустрою м. Києва» Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища відкрив контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення власнику будівель ТОВ «Дім на Пушкінській».

 

«На даний час компанія планує розпочати реставраційні роботи в будинках за регламентом, складеним і погодженим усіма необхідними фахівцями. Роботи розпочнуться після затвердження Проекту реставрації та отримання всіх дозвільних документів», – зазначив директор проекту ТОВ «Дім на Пушкінській» Іван Верещака.

В усьому комплексі «Садиба Міхельсона» ТОВ «Дім на Пушкінській» планує реставрацію чотирьох будинків – пам’яток архітектури, згідно із Реставраційним завданням, будівництво нового будинку із збереженням стилю того часу, який буде відповідати всім існуючим будівельним нормам, що існують для будівництва в історичній частині Києва, заміну всіх комунікацій, а саме водогонів, каналізаційних колекторів, електрики та зовнішнього освітлення, проведення робіт з облаштування зелених зон для відпочинку, благоустрій території.

 

«Компанією «Дім на Пушкінській» направлено листи на ім’я Міського голови Київради Кличка В.В. з проханням виділити землю для будівництва нового сучасного дитячого садка коштом компанії з передачею його до комунальної власності. Вирішення даного питання триває», – повідомила представник ПАТ НЕСТ «Нерухомість столиці» Вікторія Яковлєва.

×
×