Садиба Міхельсона – у професійних руках

17.11.2016

Великі світові компанії вже давно функціонують не тільки для отримання прибутку. Місія цих компаній – змінювати світ на краще, створювати умови для подальшого розвитку та зберігати здобутки й досягнення для майбутніх поколінь. Це не меценатство, яке можна робити час від часу, і не благодійні акції. Це стиль життя, політика, яку впроваджують і дотримуються всі – від директора до звичайного працівника. Тому не дивно, що найбільші та найпотужніші українські компанії теж ставлять аналогічні цілі у своїй роботі.

 

Над проектом реставрації «Садиба Міхельсона» працює одне з найбільших товариств на ринку нерухомості країни – компанія «НЕСТ» спільно з ТОВ «Дім на Пушкінській». Вони хочуть створити нове, при цьому зберігаючи історичне обличчя Києва для нащадків.

 

 

Компанія «НЕСТ» є девелопером, що працює у сфері будівництва вже не перший рік. З 1997 року вона реалізувала чимало грандіозних проектів з будівництва. Але передусім слід пояснити, що це саме означає. Девелопер – це компанія, що реалізує проекти нерухомості. Реалізація має на увазі аналіз території та її найкращого використання, розробку проекту на основі даних аналізу, залучення інвестицій, будівництво об’єкта, його продаж або здача в оренду. Робота складна, потребує залучення багатьох фахівців і підрядних організацій з абсолютно різних сфер діяльності. Звідси й дуже високий рівень відповідальності, яку мають брати на себе спеціалісти компанії.

 

Окремо слід підкреслити, що головними принципами професійної діяльності товариства є чесність і порядність. Ні по жодному з багатьох вже реалізованих проектів ані в суспільства, ані в державних установ немає питань чи зауважень до компанії «НЕСТ». Це високопрофесійна робота.

 

Ще однією з важливих цінностей, згідно з якими працює компанія, є публічність. Усі свої дії вона відкрито висвітлює та не цурається інформувати киян про свої кроки в рамках кожного проекту.

 

Компанія «НЕСТ» побудувала тисячі квадратних метрів площі та відреставрувала чимало історичних будівель. Досвід за всі роки існування має чималий. Метою товариства є збереження історичної, архітектурної та культурної спадщини Києва, перетворюючи її із занедбаного стану в справжню окрасу міста, яка зможе служити людям ще багато років. «НЕСТ» – це компанія, яка із зацікавленням ставиться до історичних пам’яток і намагається зберегти та відтворити історичне минуле для майбутніх поколінь.

 

Жоден проект неможливо втілити в життя без фахівців. Тому ми хочемо познайомити всіх із командою, яка працює над даним проектом. Це завзяті енергійні люди, яким не байдуже, що залишиться після них. Кожен – спеціаліст у своїй справі та вкладає частинку своєї душі у роботу, кожен працює задля створення найкращого.

 

У проекту «Садиба Міхельсона» – молодий амбітний керівник. Кандидат економічних наук, досвідчений професіонал Іван Верещака надихає всю команду, заряджає своїм оптимізмом та невгамовною енергією. Саме в його руках зосереджена повна координація дій усіх інших спеціалістів. Він уміє не тільки мовою цифр донести необхідне, а й підібрати ту саму пораду, ті самі слова, щоб велика кількість людей в одному пориві робила спільну справу на загальну користь. Для нього це не перший серйозний проект у професійній діяльності. «Ми намагаємося дати друге життя будівлям, наповнити їх свіжим повітрям і дати дихати на повну. Із занедбаного вмираючого будинку ми зробимо живий, сучасно облаштований, із заміною всіх комунікацій, в якому люди зможуть проживати комфортно. Недарма ж будинки багато років приносили користь та милували око. Зараз у них з’явився шанс знову наповнитися дитячими посмішками та родинним гуркотінням» – зазначає він. Люблячи та відчуваючи усю красу київських садиб, Іван Верещака знає, що такі будинки особливі. Вони мають душу, і до них треба ставитися з особливою повагою і турботою. І саме це є головним принципом роботи його колективу.

 

Вікторія Яковлєва у проекті відповідає за інформаційну політику. Журналіст та режисер, експерт з комунікацій, має настільки багатогранний досвід, що його вистачить не на один такий проект. Вона намагається максимально донести до усіх киян і мешканців кварталу всі події, пов’язані зі збереженням пам’ятки архітектури. Вже майже два роки в facebook діє сторінка «Дім Міхельсона», яка має багато прихильників. Для максимальної обізнаності суспільства був створений сайт проекту mihelson.kiev.ua. Один раз на місяць для мешканців кварталу випускається у друкованому вигляді газета «Добрі сусіди» з останніми новинами проекту, створена «інформаційна кімната», де кожен небайдужий має можливість переконатися в прозорій діяльності даного проекту, ознайомитися з будь-якою дозвільною документацією. «Громадськість Києва має можливість не тільки бути свідками реставрації, а й кожен бажаючий може стати безпосереднім учасником цих подій – вносити свої ідеї, ставити питання, брати участь у громадських обговореннях» – підкреслює Вікторія Яковлєва.

 

Микита Клименко – директор ТОВ «Дім на Пушкінській». Має юридичну освіту та активну життєву позицію. Ще зі студентських років брав активну участь у громадському житті. Дуже стрімко зробив кар’єру завдяки інтелектуальним та комунікативним здібностям. На сьогодні всі свої амбіції направляє на представлення інтересів проекту у багаточисельних державних установах, аби прискорити процес узгодження та пройти всі необхідні бюрократичні процедури. «У мене підростає маленька донечка. Хочу залишити їй гарну спадщину – історичне надбання наших предків. Їй жити в цьому прекрасному місті, а ми повинні зробити все, щоб вона пишалася тим, що зробив її батько» – говорить Микита. Це йому вдається досить переконливо, із властивим молодим людям натиском. Активний і впевнений, що робить добру справу. Адже це так і є.

 

За будівельні роботи в проекті відповідає Олександр Буряк – директор з бу- дівництва ТОВ «Архітектурне бюро індивідуальних рішень», одного з підрозділів компанії «НЕСТ». Олександр – представник будівельної династії, його батько та дід дуже плідно працювали в цій сфері. «Будівельна галузь є основою економіки та промисловості в країні. Життя не може існува- ти та розвиватися без будівництва. Люди повинні мати гарне житло та працювати в зручних приміщеннях» – впевнений Олександр Буряк. Він вважає, що справжній будівельник має бути і митцем, і архітектором, і естетом, і виконробом, і економістом. А ще він має бути комунікабельним і гнучким, вміти організовувати велику кількість людей працювати злагоджено та в строк. Роботи Олександра Буряка мають нагоро- ди. Так наприклад, житловий комплекс «Покровський Посад» у стилі ХІХ століття отримав 2013 року нагороду як «Найкращий архітектурний проект». Тому не дивно, що саме йому довірили курувати такий цікавий і складний проект, як «Садиба Міхельсона».

 

Олександр Трифонов – керівник групи управління проектом, відповідає за складну та об’ємну документальну й господарчу частини проекту. Досвідчений у таких проектах Олександр акумулює великий об’єм інформації та вирішує всі адміністративні процеси, що супроводжують даний проект. Досвіду йому не позичати, адже має в своєму доробку не один подібний проект.

 

Як ми бачимо, кожен спеціаліст вносить вагомий внесок у спільний проект. Відчуття епохи 19 століття накладає особливу відповідальність на всю роботу фахівців, за яку б ділянку роботи вони не відповідали. Тож побажаємо їм сил, терпіння та творчої наснаги в цій нелегкій справі по відновленню архітектурної пам’ятки – Садиби Міхельсона!

 

 

×
×