Повне обстеження прилеглих будинків Садиби Міхельсона

30.05.2016

Протягом місяця тривали візуальні обстеження будинків по вул. Пушкінський, 31-в, 33, 39, для фіксації їх технічного стану. 18 травня, був завершальний етап процесу перед початком реставраційних робіт. Фахівці Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій провели огляд будівлі за адресою: вул. Пушкінська, 33.

 

У порівнянні з попередніми двома будинками, на перший погляд, він перебуває у найкращому стані. Хоча є певні недоліки: тріщини, корозія на стінах. На горище потрапити, на жаль, не вдалося – воно було під замком. Відсутність ключа, навіть, у працівників ЖЕКу, несе загрозу життю мешканцям у випадку надзвичайних ситуацій, таких як: пожежа, затоплення тощо.

 

Попри усі непорозуміння, які виникали на початку роботи, жителі все-ж-таки з розумінням поставилися до спроби інституту зафіксувати технічний стан їх будинків для безпечного проживання.

 

Висловлюємо подяку колективу ЖЕК «Михайлівський» за допомогу і плідну працю.
Наразі експерти аналізують данні усіх трьох споруд, щоб занести їх у спеціальний реєстр та зафіксувати для подальшого нагляду за станом будівель під час реалізації проекту. Відразу після отримання висновків, ТОВ «Дім на Пушкінській» приступить до другого етапу підготовки до реставраційних робіт.

 

×
×