Відкрито офіс ТОВ «Дім на Пушкінській»

07.06.2016

Із квітня поточного року по вул. Пушкінська, 31б відкрито офіс ТОВ «Дім на Пушкінській». Наше пріоритетне завдання – добросусідська взаємодія з мешканцями, яка забезпечить глибоке розуміння та врахування Вашого бачення щодо гідного розвитку соціальної інфраструктури кварталу. У цьому зв’язку, поважно інформуємо Вас з приводу розпочатих робіт з реставрації Садиби Міхельсона та висловлюємо вдячність за Вашу підтримку та розуміння важливості справи збереження культурно-історичної архітектурної спадщини Києва.

 

З метою підготовки до громадських слухань щодо особливостей розвитку соціальної інфраструктури нашого кварталу, просимо прийняти участь в анкетуванні. Його результати допоможуть з’ясувати та узагальнити потреби мешканців щодо організації дошкільного виховання наших дітей та організації їх якісного дозвілля. Заповніть, будь-ласка, «Анкету-1», якщо у Вашій родині є діти віком до 7 років, або очікується поява дітей. Якщо у Вашій родині немає дошкільнят, просимо теж висловити Вашу думку із зазначеного питання та заповнити «Анкету-2».

 


Анкета 1

Анкета 2

 

На Ваш вибір – Ви можете занести або надіслати заповнену анкету в наш офіс: 01004 Київ, вул. Пушкінська, 31б, оф.13 «Дім на Пушкінській» або зателефонувати нам за номером 044 221 08 07 і ми зайдемо за Вашою анкетою у зручний для Вас час.

 

Також Ви можете відправити заповнену анкету на наш e-mail.

 

Дякуємо за співпрацю та всього Вам найкращого!

×
×