Затверджена концепція проекту реставрації

26.03.2021

Раді повідомити, що Консультативна рада при Управлінні охорони культурної спадщини КМДА одноголосно підтримала концепцію реставрації Садиби Міхельсона! Після ретельного ознайомлення експерти Консультативної ради у сфері історії, архітектури та містобудування високо оцінили проектні пропозиції, передбачені презентованою концепцією.

Команда досвідчених архітекторів провела величезну роботу – були опрацьовані десятки варіантів та пропозицій, вивчені сотні архівних документів, здійснені всі необхідні розрахунки. І все це для того, щоби створити концепцію, яка би гармонійно поєднувала в собі минуле та майбутнє, надала садибі нове життя.

Відповідно до сучасних світових тенденцій зі збереження історико-архітектурної спадщини, реставрація передбачатиме відновлення первісних елементів зовнішнього декору, зокрема й унікальних башт фасадних будинків, що були втрачені в радянський час. Не менш важливим є збереження функціонального задуму садиби як простору для комфортного та затишного життя. Саме цим керувався Фрідріх Міхельсон – перший власник садиби, який ставив за мету побудувати найкращі житлові будинки в Києві. І, продовжуючи його філософію, ми прагнемо вдихнути нове життя в старовинні будівлі, зробивши їх прикрасою нашого міста та повернувши їм статус найкращого місця для життя в самому центрі мегаполісу.

×
×