Збережемо нашу історію у чистоті!

23.04.2016

 

 

23 квітня на Пушкінській, 33-а, 35-37 (а,б) зібралися усі небайдужі на велику толоку. Прибрали усю територію старовинної Садиби Міхельсона. За словами заступника генерального директора компанії Олексія Полетухи, реставрація почалася з огорожі аварійного будинку за адресою вул. Пушкінська, 33а. У планах — реставрація фасадів, внутрішніх комунікацій, інженерних мереж.

 

Будинки стануть повністю житловими. Сучасні технології в старовинних будівлях: будівлі планують підвести до системи “розумний дім”. Повне управління і контроль за опаленням, вентиляцією, електропостачанням та мікрокліматом приміщень.

 

Директор проекту «Садиба Міхельсона» Верещака Іван вважає: «Це дуже цікавий проект з точки зору історичної цінності. Наша місія дати друге життя цим чудовим домівках».

 

Обличчя Києва перетворюється. Старовинні будинки на Пушкінській приведуть в порядок і реконструюють. У них буде сучасний “фарш”, який ідеально впишеться в бурхливий ритм життя Києва. Саме такий мікс часів — і є ознака сучасної світової столиці-космополіта.

×
×