Зустріч з Костянтином Кафієвим

07.12.2016

«Дім на Пушкінській» завжди відкритий для гостей. Час від часу там збираються «сусіди» Міхельсона. Так, днями відбулася зустріч, ініційована компанією НЕСТ, яка має не аби який досвід реставрації старих будівель та  є партнером ТОВ “Дім на Пушкінській” по відродженню Садиби Міхельсона.

 

На найбільш хвилююче питання – як вплинуть майбутні роботи на сусідні будинки, відповів Костянтин Кафієв,  завідувач проектним відділенням Науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій. Він також  пояснив, що при виконанні робіт буде  використовуватися сучасна техніка, яка дозволяє безшумно та без руйнівних наслідків для оточуючих проводити протиаварійні роботи. Всі сусідні будинки були обстежені ще в літку та  знаходяться під наглядом інституту, отже, є повне розуміння, з чим мають справу.  «Зволікання з початком робіт може бути фатальним для будинку, який має історичне значення – час, опади, вітер не сприяють укріпленню конструкцій» – наголосив фахівець.

 

 

Мешканці цікавились термінами проведення робіт, а також що буде з благоустроєм. Говорили про зміну обличчя кварталу та ризики, які можуть виникнути.  На всі питання відповів керівник проекту Іван Верещака, який закликав активніше приймати участь у подібних зустрічах, щоб отримувати інформацію про все, що відбувається, від фахівців та достовірних джерел. Вікторія Яковлєва, радник генерального директора компанії НЕСТ, запросила на нові зустрічі, які планується провести вже в наступному році. А також проінформувала, що ознайомитися з багаторічною діяльністю НДІБК, який проводить роботи, можна на сайті Садиби Міхельсона та в газеті «Добрі сусіди».

 

 

×
×